Kartotéka pre závesné kapsy A4, 2 dvojradové zásuvky, v x š x h: 715 x 775 x 630 mm, farba modrá RAL5010
kód: 105180

364,00 € bez DPH
447,72 € s DPH
Cena pri nákupe viac kusov (bez DPH):
327,00 €
pre 3 ks a viac

Doprava zadarmo
pri nákupe nad 100 € (bez DPH)
ks
na zákazku (31 prac. dní)
Popis
Teleso zvarené z plechu s hrúbkou 0,8 – 1,5 mm, spodný veniec z pozinkovaného plechu. Čelá zásuviek z plechu 1,0 mm a vnútro 0,6 mm.
Zásuvky s nosnosťou 50 kg na teleskopickom guličkovom vedení s plným výsuvom. Plné dno umožňuje ukladať i voľne ložené dokumenty. Zásuvky je možné osadiť priečnymi deliacimi plechmi (viď. príslušenstvo).
Centrálny zámok a blokáda proti samovoľnému otvoreniu viacerých zásuviek naraz.
Radi pre Vás pripravíme ponuku kartoték na dokumenty iných rozmerov alebo iné farebné kombinácie. Prosíme kontaktujte naše obchodné oddelenie.
Vnútorné rozmery zásuvky (v × š × h): 280 x 690 x 585 mm.
Parametre
| farba | modrá RAL5010 ![]() |
| formát | A4 |
| nosnosť zásuvky | 50 kg |
| počet radov v zásuvke | 2 ks |
| počet zásuviek | 2 ks |
| hĺbka | 630 mm |
| šírka | 775 mm |
| výška | 715 mm |







