Kartotéka pre závesné kapsy A4, 4 jednoradové zásuvky, v x š x h: 1285 x 415 x 630 mm, farba čierna RAL9005
kód: 105134

352,00 € bez DPH
432,96 € s DPH
Cena pri nákupe viac kusov (bez DPH):
316,00 €
pre 3 ks a viac

Doprava zadarmo
pri nákupe nad 100 € (bez DPH)
ks
na zákazku (31 prac. dní)
Popis
Teleso zvarené z plechu s hrúbkou 0,8 – 1,5 mm, spodný veniec z pozinkovaného plechu. Čelá zásuviek z plechu 1,0 mm a vnútro 0,6 mm.
Zásuvky s nosnosťou 50 kg na teleskopickom guličkovom vedení s plným výsuvom. Plné dno umožňuje ukladať i voľne ložené dokumenty. Zásuvky je možné osadiť priečnymi deliacimi plechmi (viď. príslušenstvo).
Centrálny zámok a blokáda proti samovoľnému otvoreniu viacerých zásuviek naraz.
Radi pre Vás pripravíme ponuku kartoték na dokumenty iných rozmerov alebo iné farebné kombinácie. Prosíme kontaktujte naše obchodné oddelenie.
Vnútorné rozmery zásuvky (v × š × h): 280 x 330 x 585 mm.
Parametre
| farba | čierna RAL9005 ![]() |
| formát | A4 |
| nosnosť zásuvky | 50 kg |
| počet radov v zásuvke | 1 ks |
| počet zásuviek | 4 ks |
| hĺbka | 630 mm |
| šírka | 415 mm |
| výška | 1285 mm |







