Antikorová šatňová skriňa 2 x 300 mm, na nožičkách, trojbodový zámok
kód: 104996

773,00 € bez DPH
950,79 € s DPH
Cena pri nákupe viac kusov (bez DPH):
695,00 €
pre 5 ks a viac

Doprava zadarmo
pri nákupe nad 100 € (bez DPH)
ks
na zákazku (31 prac. dní)
Pozrite si tento produkt v katalógu Emporo
V katalógu tento produkt nájdete na strane 416
Popis
- pre hygienické prevádzky
Skriňa zvarená z ušľachtilej nehrdzavejúcej ocele. Vyrába sa v dvoch šírkach oddielov, 300 a 400 mm.
Vnútorné vybavenie – odkladacia polička a plastová tyč na ramienka s 3 háčikmi.
Štandardne s trojbodovým zámkom s cylindrickou vložkou.
Parametre
| farba dverí | antikorový plech ![]() |
| farba korpusu | antikorový plech ![]() |
| materiál | antikór |
| podstavec | no nohách |
| zámok | cylindrický |
| počet schránok v stľpci | 1 ks |
| počet stľpcov | 2 ks |
| hĺbka | 490 mm |
| šírka celkom | 600 mm |
| šírka oddielu | 300 mm |
| výška | 1940 mm |
Varianty produktu
názov
kód
počet stľpcov
šírka celkom
cena/ks
bez DPH
bez DPH
dostupnosť
104560
1 ks
300 mm
497,00 €
na zákazku (31 prac. dní)
105005
3 ks
900 mm
1 081,00 €
na zákazku (31 prac. dní)
105019
4 ks
1200 mm
1 532,00 €
na zákazku (31 prac. dní)








