Skriňa na dokumenty so zvýšenou protipožiarnou ochranou, v x š x h: 1500 x 700 x 550 mm, farba šedá RAL7035
kód: 104950

938,00 € bez DPH
1 153,74 € s DPH

Doprava zadarmo
pri nákupe nad 100 € (bez DPH)
ks
na zákazku (31 prac. dní)
Pozrite si tento produkt v katalógu Emporo
V katalógu tento produkt nájdete na strane 586
Popis
Konštrukciu telesa tvoria zdvojené steny a dvere zvarené z plechu s hrúbkou 1,0 mm a vyplnené nehorľavou minerálnou vlnou.
Dvere sú zavierané piatimi čapmi do troch strán, ktoré sú ovládané trezorovým bezpečnostným zámkom triedy A podľa VDMA. Drážka medzi dverami a telesom je utesnená špeciálnou nehorľavou páskou. Vnútorné police s nosnosťou 80 kg sú prestaviteľné. Celá konštrukcia je lakovaná kvalitným práškovým lakom. Skriňu možno objednať za príplatok s vnútornou zamykateľnou schránkou.
Parametre
| farba | šedá RAL7035 ![]() |
| konštrukcia dverí | jednokrídlové |
| hmotnosť | 131 kg |
| nosnosť police pri rovnomerne rozloženom zaťažení po celej ploche police | 80 kg |
| počet políc | 3 ks |
| hĺbka | 550 mm |
| šírka | 700 mm |
| vnútorná hĺbka | 458 mm |
| vnútorna šírka | 590 mm |
| vnútorna výška | 1337 mm |
| výška | 1500 mm |








