Množstevná zľava
Kovová kartotéka pre CD, DVD, 5 zásuviek, v x š x h: 956 x 505 x 565 mm, farba čierna RAL9005 / čierna RAL9005
kód: 104946

448,00 € bez DPH
551,04 € s DPH
Cena pri nákupe viac kusov (bez DPH):
399,00 €
pre 3 ks a viac

Doprava zadarmo
pri nákupe nad 100 € (bez DPH)
ks
na zákazku (31 prac. dní)
Pozrite si tento produkt v katalógu Emporo
V katalógu tento produkt nájdete na strane 579
Popis
- klasická kartotéková konštrukcia so zásuvkami na plných teleskopických výsuvoch
- centrálny zámok a blokáda proti samovoľnému otvoreniu viacerých zásuviek naraz
- zásuvky sú vybavené vynímateľnými rámikmi pre CD, každá pre 66 kusov CD
vnútorné rozmery zásuvky (v × h): 155×505 mm
počet uložených CD: 3 rady × 22 × 5 zásuviek = 330 CD/DVD
Parametre
| farba | čierna RAL9005 ![]() |
| formát | CD, DVD |
| nosnosť zásuvky | 50 kg |
| počet radov v zásuvke | 3 ks |
| počet zásuviek | 5 ks |
| hĺbka | 565 mm |
| šírka | 505 mm |
| výška | 956 mm |













