Množstevná zľava
Zostava kartoték pre dokumenty formátu A5, 10 zásuviek, v x š x h: 1250 x 560x 600 mm, farba šedá RAL7035 /modrá RAL5012
kód: 104939

831,00 € bez DPH
1 022,13 € s DPH
Cena pri nákupe viac kusov (bez DPH):
747,00 €
pre 3 ks a viac

Doprava zadarmo
pri nákupe nad 100 € (bez DPH)
ks
na zákazku (25 prac. dní)
Pozrite si tento produkt v katalógu Emporo
V katalógu tento produkt nájdete na strane 579
Popis
- oceľová zváraná konštrukcia na sokli, s hornou doskou z lamina
- zásuvky na plných guličkových výsuvoch s centrálnym zámkom
- štandardne je každá zásuvka vybavená dvomi kovovými, prestaviteľnými prepážkami
Vnútorné rozmery zásuvky (v × š × h): 224 x 175 x 430 mm.
Parametre
| farba | šedá RAL7035 / modrá RAL5012 ![]() |
| formát | A5 |
| nosnosť zásuvky | 15 kg |
| počet radov v zásuvke | 1 ks |
| počet zásuviek | 10 ks |
| hĺbka | 600 mm |
| šírka | 560 mm |
| výška | 1250 mm |
Dokumenty
názov











