Množstevná zľava
Malá kartotéka pre dokumenty formátu A5, 2 jednoradové zásuvky, v x š x h: 217 x 560 x 600 mm, farba šedá RAL7035 /červená RAL3000
kód: 104937

151,00 € bez DPH
185,73 € s DPH
Cena pri nákupe viac kusov (bez DPH):
135,00 €
pre 3 ks a viac

Doprava zadarmo
pri nákupe nad 100 € (bez DPH)
ks
na zákazku (25 prac. dní)
Pozrite si tento produkt v katalógu Emporo
V katalógu tento produkt nájdete na strane 579
Popis
- kartotéky sú dvojzásuvkové s centrálnym zámkom
- zásuvky sú vedené na teleskopických 100%-ných výsuvoch s nosnosťou 15 kg
- v každej zásuvke dve prestaviteľné priečky
Parametre
| farba | šedá RAL7035 / červená RAL3020 ![]() |
| formát | A5 |
| nosnosť zásuvky | 15 kg |
| počet radov v zásuvke | 1 ks |
| počet zásuviek | 2 ks |
| hĺbka | 600 mm |
| šírka | 560 mm |
| výška | 217 mm |
Dokumenty
názov








