Množstevná zľava
Malá kartotéka pre dokumenty formátu A6, 2 jednoradové zásuvky, v x š x h: 187 x 438 x 600 mm, farba šedá RAL7035 /šedá RAL7035
kód: 104894

farebné prevedenie:

136,00 € bez DPH
167,28 € s DPH
Cena pri nákupe viac kusov (bez DPH):
122,00 €
pre 3 ks a viac

Doprava zadarmo
pri nákupe nad 100 € (bez DPH)
ks
na zákazku (25 prac. dní)
Pozrite si tento produkt v katalógu Emporo
V katalógu tento produkt nájdete na strane 579
Popis
- kartotéky sú dvojzásuvkové s centrálnym zámkom
- zásuvky sú vedené na teleskopických 100%-ných výsuvoch s nosnosťou 15 kg
- v každej zásuvke dve prestaviteľné priečky
Parametre
| farba | šedá RAL7035 ![]() |
| formát | A6 |
| nosnosť zásuvky | 15 kg |
| počet radov v zásuvke | 1 ks |
| počet zásuviek | 2 ks |
| hĺbka | 600 mm |
| šírka | 438 mm |
| výška | 187 mm |
Dokumenty
názov





