Kartotéková skriňa pre dokumenty A5, 20 zásuviek, v x š x h: 1350 x 1122 x 590 mm, farba šedá RAL7035
kód: 104859

1 397,00 € bez DPH
1 718,31 € s DPH

Doprava zadarmo
pri nákupe nad 100 € (bez DPH)
ks
na zákazku (37 prac. dní)
Pozrite si tento produkt v katalógu Emporo
V katalógu tento produkt nájdete na strane 578
Popis
- oceľová zvarovaná konštrukcia vo farbe svetlo šedej RAL7035
- v hornej časti osadená 20-timi zásuvkami formátu A5 priečne, vnútorná hĺbka zásuviek 530 mm
- zásuvky na teleskopických guličkových 100%-ných výsuvoch s nosnosťou 40 kg
- zásuvky sú uspôsobené pre použitie priečnych deliacich plechov (2 ks pre zásuvku v základnom vybavení)
- centrálny zámok pre všetky zásuvky
- skriňa má v spodnej časti úložný priestor (výška 350 mm) so žaluziovými dverami pre ukladanie rozmernejších predmetov a dokumentov
Parametre
| farba | šedá RAL7035 ![]() |
| formát | A5 |
| nosnosť zásuvky | 40 kg |
| počet radov v zásuvke | 1 ks |
| počet zásuviek | 20 ks |
| hĺbka | 590 mm |
| šírka | 1122 mm |
| výška | 1350 mm |








