Množstevná zľava
Kovová kartotéka pre CD, DVD, 3 zásuvky, v x š x h: 630 x 505 x 565 mm, farba šedá RAL7035 / šedá RAL7035
kód: 104786

276,00 € bez DPH
339,48 € s DPH
Cena pri nákupe viac kusov (bez DPH):
248,00 €
pre 3 ks a viac

Doprava zadarmo
pri nákupe nad 100 € (bez DPH)
ks
na zákazku (31 prac. dní)
Pozrite si tento produkt v katalógu Emporo
V katalógu tento produkt nájdete na strane 579
Popis
- klasická kartotéková konštrukcia so zásuvkami na plných teleskopických výsuvoch
- centrálny zámok a blokáda proti samovoľnému otvoreniu viacerých zásuviek naraz
- zásuvky sú vybavené vynímateľnými rámikmi pre CD, každá pre 66 kusov CD
vnútorné rozmery zásuvky (v × h): 155×505 mm
počet uložených CD: 3 rady × 22 × 3 zásuvky = 198 CD/DVD
Parametre
| farba | šedá RAL7035 ![]() |
| formát | CD, DVD |
| nosnosť zásuvky | 50 kg |
| počet radov v zásuvke | 3 ks |
| počet zásuviek | 3 ks |
| hĺbka | 565 mm |
| šírka | 505 mm |
| výška | 630 mm |













