Kovová skriňa s dvojkrídlovými dverami, v x š x h: 1040 x 1200 x 435 mm, farba korpusu šedá RAL7035 / dverí šedá RAL7035
kód: 104741

192,00 € bez DPH
236,16 € s DPH

Doprava zadarmo
pri nákupe nad 100 € (bez DPH)
ks
Na sklade 9 ks
Pozrite si tento produkt v katalógu Emporo
V katalógu tento produkt nájdete na strane 346
Popis
- teleso skrine zvarené z oceľového plechu o hrúbke 0,6 – 0,8 mm
- celá konštrukcia lakovaná kvalitným práškovým lakom
- dvere krídlové, osadené na vnútorných pántoch a zavierané, uhol otvorenia min. 180°
- rozvorový zámkom s cylindrickou vložkou s 2 kľúčmi
- police o nosnosti 40 kg, ľubovolne prestavitelné v rastry 25 mm
Náš tip: Skrine je možné vybaviť výsuvnými policami, zásuvkami, závesnými rámami.
Prosíme kontaktujte naše obchodné oddelenie a pripravíme pre Vás individuálnu ponuku alebo si skriňu sestavte sami (príslušenstvo).
Parametre
| farba dverí | šedá RAL7035 ![]() |
| farba korpusu | šedá RAL7035 ![]() |
| konštrukcia dverí | krídlové |
| hmotnosť | 44 kg |
| nosnosť police pri rovnomerne rozloženom zaťažení po celej ploche police | 40 kg |
| počet políc | 2 ks |
| hĺbka | 435 mm |
| šírka | 1200 mm |
| výška | 1040 mm |










