Množstevná zľava
Kovová skriňa s dvojkrídlovými dverami, v x š x h: 1040 x 800 x 435 mm, farba korpusu čierna RAL9005 / dverí čierna RAL9005
kód: 104612

239,00 € bez DPH
293,97 € s DPH
Cena pri nákupe viac kusov (bez DPH):
227,00 €
pre 3 ks a viac

Doprava zadarmo
pri nákupe nad 100 € (bez DPH)
ks
na zákazku (31 prac. dní)
Pozrite si tento produkt v katalógu Emporo
V katalógu tento produkt nájdete na strane 566
Popis
- teleso skrine zvarené z oceľového plechu o hrúbke 0,6 – 0,8 mm
- celá konštrukcia lakovaná kvalitným práškovým lakom
- dvere krídlové, osadené na vnútorných pántoch a zavierané, uhol otvorenia min. 180°
- rozvorový zámkom s cylindrickou vložkou s 2 kľúčmi
- police o nosnosti 40 kg, ľubovolne prestavitelné v rastry 25 mm
Náš tip: Skrine je možné vybaviť výsuvnými policami, zásuvkami, závesnými rámami.
Prosíme kontaktujte naše obchodné oddelenie a pripravíme pre Vás individuálnu ponuku alebo si skriňu sestavte sami (príslušenstvo).
Parametre
| farba dverí | čierna RAL9005 ![]() |
| farba korpusu | čierna RAL9005 ![]() |
| konštrukcia dverí | krídlové |
| hmotnosť | 33 kg |
| nosnosť police pri rovnomerne rozloženom zaťažení po celej ploche police | 40 kg |
| počet políc | 2 ks |
| hĺbka | 435 mm |
| šírka | 800 mm |
| výška | 1040 mm |










