Množstevná zľava
Kovová skriňa s posuvnými dverami, v x š x h: 1040 x 1400 x 435 mm, farba šedá RAL7035 / šedá RAL7035
kód: 104577

524,00 € bez DPH
644,52 € s DPH
Cena pri nákupe viac kusov (bez DPH):
471,00 €
pre 3 ks a viac

Doprava zadarmo
pri nákupe nad 100 € (bez DPH)
ks
na zákazku (31 prac. dní)
Pozrite si tento produkt v katalógu Emporo
V katalógu tento produkt nájdete na strane 349
Popis
Robustná zvarovaná konštrukcia z oceľového plechu o hrúbke 1,0 mm
- užitná hĺbka je o 100 mm menšia od vonkajšej hĺbky skrine
- celá konštrukcia lakovaná kvalitným práškovým lakom
Dvere uložené na guličkových ložiskách a gumové dorazy zaručujú ľahký a tichý chod
- majú chrómovanú úchytku a cylindrický zámok s 2 kľúčmi
Police o nosnosti 60 kg, ľubovolne prestavitelné v rastry 25 mm
- prispôsobené na použitie so závesnými zakladačmi
- uprostred rozdelené deliacou stenou
Parametre
| farba dverí | šedá RAL7035 ![]() |
| farba korpusu | šedá RAL7035 ![]() |
| konštrukcia dverí | posuvné |
| hmotnosť | 72,5 kg |
| nosnosť police pri rovnomerne rozloženom zaťažení po celej ploche police | 60 kg |
| počet políc | 2 ks |
| hĺbka | 435 mm |
| šírka | 1400 mm |
| výška | 1040 mm |











