Zváraná šatňová skriňa úzka, 2 x 250 mm, farba dverí šedá RAL7035, s lavicou


Popis
Zvarovaná konštrukcia z kvalitného oceľového ohraneného plechu. Povrchová úprava práškovým lakom, svetlo šedý korpus RAL7035 a farebné dvierka. Povrch je hladký, ľahko udržovateľný, dlhodobo stálofarebný.
Dvere sú vo svojej centrálnej časti vybavené výstuhou, ktorá zvyšuje ich odolnosť proti vylomeniu. Rámik na štítok s veľkosťou 80 × 35 mm. Dvere sú zavesené na vnútorných skrytých čepoch umožňujúcich otvorenie o cca. 110°. Perforácia dverí – vetracie žalúzie v spodnej a hornej časti.
Uzamykanie bezpečnostným cylindrickým zámkom s jednoduchou závorou, štandardne s dvoma kľúčmi.
Vnútorné vybavenie každej buňky – odkladacia polička, tyč na ramienka a 3 plastové posuvné háčiky.
Skrine sú na lavici, nohy sú vybavené plastovými klzákmi, sedacia plocha je osadená šedou lamino doskou s hranou ABS. Výška 370 mm.
Parametre
| farba dverí | šedá RAL7035 ![]() |
| farba korpusu | šedá RAL7035 ![]() |
| materiál | oceľ |
| podstavec | na lavici |
| zámok | cylindrický |
| počet schránok v stľpci | 1 ks |
| počet stľpcov | 2 ks |
| hĺbka | 500 mm |
| šírka celkom | 500 mm |
| šírka oddielu | 250 mm |
| výška | 2085 mm |





