Zváraná šatňová skriňa úzka, 3 x 250 mm, farba dverí šedá RAL7035, na nohách
kód: 104125

314,00 € bez DPH
386,22 € s DPH
Cena pri nákupe viac kusov (bez DPH):
282,00 €
pre 5 - 19 ks
266,00 €
pre 20 ks a viac

Doprava zadarmo
pri nákupe nad 100 € (bez DPH)
ks
na zákazku (25 prac. dní)
Pozrite si tento produkt v katalógu Emporo
V katalógu tento produkt nájdete na strane 412
Popis
Zvarovaná konštrukcia z kvalitného oceľového ohraneného plechu. Povrchová úprava práškovým lakom, svetlo šedý korpus RAL7035 a farebné dvierka. Povrch je hladký, ľahko udržovateľný, dlhodobo stálofarebný.
Dvere sú vo svojej centrálnej časti vybavené výstuhou, ktorá zvyšuje ich odolnosť proti vylomeniu. Rámik na štítok s veľkosťou 80 × 35 mm. Dvere sú zavesené na vnútorných skrytých čepoch umožňujúcich otvorenie o cca. 110°. Perforácia dverí – vetracie žalúzie v spodnej a hornej časti.
Uzamykanie bezpečnostným cylindrickým zámkom s jednoduchou závorou, štandardne s dvoma kľúčmi.
Vnútorné vybavenie každej buňky – odkladacia polička, tyč na ramienka a 3 plastové posuvné háčiky.
Skrine sú na nožičkách s výškou 120 mm.
Parametre
| farba dverí | šedá RAL7035 ![]() |
| farba korpusu | šedá RAL7035 ![]() |
| materiál | oceľ |
| podstavec | no nohách |
| zámok | cylindrický |
| počet schránok v stľpci | 1 ks |
| počet stľpcov | 3 ks |
| hĺbka | 500 mm |
| šírka celkom | 750 mm |
| šírka oddielu | 250 mm |
| výška | 1850 mm |





