Zváraná šatňová skriňa so schránkami, 3 x 5 schránok, šírka 900 mm, farba dverí šedá RAL7035
kód: 104106

Pôvodná cena
535,00 €
akčná cena
442,00 € bez DPH
akčná cena
543,66 € s DPH

Doprava zadarmo
pri nákupe nad 100 € (bez DPH)
ks
Na sklade 4 ks
Pozrite si tento produkt v katalógu Emporo
V katalógu tento produkt nájdete na strane 416
Popis
Zvarovaná konštrukcia z kvalitného oceľového ohraneného plechu so soklom s výškou 120 mm.
Povrchová úprava práškovým lakom, svetlo šedý korpus RAL7035 a rôznofarebné dvierka. Povrch je hladký, ľahko udržovateľný, dlhodobo stálofarebný.
Vnútorný priestor každej schránky je hladký bez ďalšieho dodatočného vybavenia. Hladké steny sa ľahko udržujú v čistote.
Dvere jednotlivých schránok sú zavesené na vnútorných čepoch umožňujúcich otvorenie každého krídla o 110°. Vzhľad skrine tak zostáva hladký, nerušený. Rámik na štítok s rozmermi 80 × 35 mm.
Jednobodové uzamykanie bezpečnostným cylindrickým zámkom, štandardne s dvoma kľúčmi.
Parametre
| farba dverí | šedá RAL7035 ![]() |
| farba korpusu | šedá RAL7035 ![]() |
| materiál | oceľ |
| podstavec | sokl 120 mm |
| zámok | cylindrický |
| počet schránok | 15 ks |
| počet schránok v stľpci | 5 ks |
| počet stľpcov | 3 ks |
| hĺbka | 500 mm |
| šírka celkom | 900 mm |
| šírka oddielu | 300 mm |
| výška | 1850 mm |





