Zváraná šatňová skriňa so schránkami, 3 x 3 schránky, šírka 900 mm, farba dverí modrá RAL5012
kód: 104086

458,00 € bez DPH
563,34 € s DPH
Cena pri nákupe viac kusov (bez DPH):
412,00 €
pre 5 - 19 ks
389,00 €
pre 20 ks a viac

Doprava zadarmo
pri nákupe nad 100 € (bez DPH)
ks
na zákazku (25 prac. dní)
Pozrite si tento produkt v katalógu Emporo
V katalógu tento produkt nájdete na strane 416
Popis
Zvarovaná konštrukcia z kvalitného oceľového ohraneného plechu so soklom s výškou 120 mm.
Povrchová úprava práškovým lakom, svetlo šedý korpus RAL7035 a rôznofarebné dvierka. Povrch je hladký, ľahko udržovateľný, dlhodobo stálofarebný.
Vnútorný priestor každej schránky je hladký bez ďalšieho dodatočného vybavenia. Hladké steny sa ľahko udržujú v čistote.
Dvere jednotlivých schránok sú zavesené na vnútorných čepoch umožňujúcich otvorenie každého krídla o 110°. Vzhľad skrine tak zostáva hladký, nerušený. Rámik na štítok s rozmermi 80 × 35 mm.
Jednobodové uzamykanie bezpečnostným cylindrickým zámkom, štandardne s dvoma kľúčmi.
Parametre
| farba dverí | modrá RAL5012 ![]() |
| farba korpusu | šedá RAL7035 ![]() |
| materiál | oceľ |
| podstavec | sokl 120 mm |
| zámok | cylindrický |
| počet schránok | 9 ks |
| počet schránok v stľpci | 3 ks |
| počet stľpcov | 3 ks |
| hĺbka | 500 mm |
| šírka celkom | 900 mm |
| šírka oddielu | 300 mm |
| výška | 1850 mm |





