Zváraná šatňová skriňa, delená, 3 x 2 schránky, šírka 900 mm, farba dverí šedá RAL7035, štandardné vetracie žalúzie
kód: 104060

394,00 € bez DPH
484,62 € s DPH
Cena pri nákupe viac kusov (bez DPH):
354,00 €
pre 5 - 19 ks
334,00 €
pre 20 ks a viac

Doprava zadarmo
pri nákupe nad 100 € (bez DPH)
ks
na zákazku (25 prac. dní)
Popis
Zvarovaná konštrukcia z kvalitného oceľového ohraneného plechu so soklom s výškou 120 mm.
Povrchová úprava práškovým lakom, svetlo šedý korpus RAL7035 a rôznofarebné dvierka. Povrch je hladký, ľahko udržovateľný, dlhodobo stálofarebný.
Dvere sú vo svojej centrálnej časti vybavené výstuhou, ktorá zvyšuje ich odolnosť proti vylomeniu. Rámik na štítok s veľkosťou 80 × 35 mm. Dvere sú zavesené na vonkajších pántoch umožňujúce otvorenie o 180°. Perforácia dverí – vetracie žalúzie v spodnej i hornej časti.
Jednobodové uzamykanie bezpečnostným cylindrickým zámkom, štandardne s dvoma kľúčmi.
Vnútorné vybavenie – každá schránka je vybavená tyčou na ramienka a tromi plastovými háčikmi.
Parametre
| farba dverí | šedá RAL7035 ![]() |
| farba korpusu | šedá RAL7035 ![]() |
| materiál | oceľ |
| podstavec | sokl 120 mm |
| zámok | cylindrický |
| počet schránok | 6 ks |
| počet schránok v stľpci | 2 ks |
| počet stľpcov | 3 ks |
| hĺbka | 500 mm |
| šírka celkom | 900 mm |
| šírka oddielu | 300 mm |
| výška | 1850 mm |





