Zváraná šatňová skriňa 2 x 400 mm, farba dverí žltá RAL1023, štandardné vetracie žalúzie, na nohách


Popis
Zvarovaná konštrukcia z kvalitného oceľového ohraneného plechu.
Dvere sú v svojej centrálnej časti vybavené výstuhou, ktorá zvyšuje ich odolnosť proti vylomeniu. Rámček na štítok s velikosťou 80 × 35 mm. Dvere sú zavesené na vonkajšie pánty umožňujúce otvorenie o 180°.Štandardne sú na dverách vetracie žalúzie v spodnej a hornej časti. Jednobodové uzamykanie bezpečnostným cylindrickým zámkom, štandardne s dvoma kľúčmi.
Povrchová úprava práškovým lakom, v kombinácii svetlo šedý korpus RAL7035 a rôznofarebné dvierka. Povrch je hladký, ľahko udržovateľný, dlhodobo stálofarebný.
Vnútorné vybavenie každej buňky – odkladacia polička, tyč na ramienka a 3 plastové posuvné háčiky.
Skrine sú na nožičkách s výškou 120 mm.
Šatníky sú vybavené medzistenou pre oddelenie čistého a špinavého prádla.
Parametre
| farba dverí | žltá RAL1023 ![]() |
| farba korpusu | šedá RAL7035 ![]() |
| materiál | oceľ |
| podstavec | no nohách |
| zámok | cylindrický |
| počet schránok v stľpci | 1 ks |
| počet stľpcov | 2 ks |
| hĺbka | 500 mm |
| šírka celkom | 800 mm |
| šírka oddielu | 400 mm |
| výška | 1850 mm |










