Množstevná zľava
Zváraná šatňová skriňa 2 x 300 mm, farba dverí žltá RAL1023, štandardné vetracie žalúzie, na sokli
kód: 103868

219,00 € bez DPH
269,37 € s DPH
Cena pri nákupe viac kusov (bez DPH):
197,00 €
pre 5 - 19 ks
186,00 €
pre 20 ks a viac

Doprava zadarmo
pri nákupe nad 100 € (bez DPH)
ks
na zákazku (25 prac. dní)
Pozrite si tento produkt v katalógu Emporo
V katalógu tento produkt nájdete na strane 410
Popis
Zvarovaná konštrukcia z kvalitného oceľového ohraneného plechu.
Dvere sú v svojej centrálnej časti vybavené výstuhou, ktorá zvyšuje ich odolnosť proti vylomeniu. Rámček na štítok s velikosťou 80 × 35 mm. Dvere sú zavesené na vonkajšie pánty umožňujúce otvorenie o 180°.Štandardne sú na dverách vetracie žalúzie v spodnej a hornej časti. Jednobodové uzamykanie bezpečnostným cylindrickým zámkom, štandardne s dvoma kľúčmi.
Povrchová úprava práškovým lakom, v kombinácii svetlo šedý korpus RAL7035 a rôznofarebné dvierka. Povrch je hladký, ľahko udržovateľný, dlhodobo stálofarebný.
Vnútorné vybavenie každej buňky – odkladacia polička, tyč na ramienka a 3 plastové posuvné háčiky.
Skrine so soklom s výškou 120 mm.
Parametre
| farba dverí | žltá RAL1023 ![]() |
| farba korpusu | šedá RAL7035 ![]() |
| materiál | oceľ |
| podstavec | sokl 155 mm |
| zámok | cylindrický |
| počet schránok v stľpci | 1 ks |
| počet stľpcov | 2 ks |
| hĺbka | 500 mm |
| šírka celkom | 600 mm |
| šírka oddielu | 300 mm |
| výška | 1850 mm |
Dokumenty
názov




















