Skladací, pojazdný stohovací box Corlette UNIVESAL s hustou mriežkou, d x h x v: 2400 x 1150 x 1850 mm

Popis
- určené predovšetkým pre prepravu tovaru na kamiónoch
- trojnásobne stohovateľné
Skládacia nosná konštrukcia z 1“-vých oceĺových rúrok umožňuje až trojnásobné stohovanie. Sklopný rám dna z hranatého oceĺového profilu s vysokou nosnosťou a hladkej dřevotřískovej dosky. Steny s drôtenou mriežkou s veĺkými alebo malými okami.
Na čelných stenách nosné vodorovné rúrky, vždy vo výške 480 a 990 mm. Oceĺová konštrukcia lakovaná modrou farbou RAL5012. Štyri vodiace kolieska, z toho jedna s aretáciou smeru jazdy.
Zasunutím zložených boxov do seba je možné ušetriť až 75% priestoru nutného pre skladovanie prázdnych boxov.
- skládacie
- špeciálne tvarované bočné rámy na stohovanie
- vhodné pre kamióny, zarovnaný spodný rám
- príprava na upevnenie oje
- U profil s integrovanými stohovacími čeľusťami
- spojovací/ťažný záves
- 16 mm drevotriesková doska
- polyamidové otočné kolieska o pr. 125 mm
- 1 koliesko so zámkom smeru jazdy
- ložná plocha dך: 2320×1100 mm
- výška náplne: 1615 mm
Parametre
| velikosť ôk | 50 x 100 mm |
| velikost vozikov orientačná veľkosť vozíka v mm pre rýchle porovnanie | 2400 x 1100 |
| hmotnosť | 134 kg |
| nosnosť | 800 kg |
| stohovacia nosnosť | 1000 kg |
| zaťaženie podlahy | 800 kg |
| počet poschodí | 1 ks |
| stohovateľnosť | 3 ks |
| podjazdná výška | 170 mm |
| vonkajšia dĺžka | 2400 mm |
| vonkajšia hĺbka | 1150 mm |
| vonkajšia výška | 1850 mm |
| výška plošiny | 250 mm |





















