Skladací, pojazdný stohovací box Corlette STANDARD, d x h x v: 2500 x 1150 x 1800 mm

Popis
- určené predovšetkým pre vnútropodnikovú dopravu a skladovanie
- trojnásobne stohovateľné
Skládacia nosná konštrukcia z 1“-vých oceľových trubiek umožňuje až trojnásobné stohovanie. Sklopný rám dna z hranatého oceľového profilu s vysokou nosnosťou a hladkej drevotrieskovej dosky. Bočné steny tvaru fľaše s drôtenou mriežkou.
Oceľová konštrukcia lakovaná v modrej farbe RAL5012. Štyri vodiace kolieska z toho jedna s aretáciou smeru jazdy.
Vložením zložených boxov do seba je možné ušetriť až 75% priestoru nutného pre skladovanie prázdnych boxov.
- skládacie
- špeciálne tvarované bočné rámy na stohovanie
- vertikálne ploché tyče na zadnej stene
- príprava na upevnenie oje
- stohovacie pazúry
- spojovací/ťažný záves
- 16 mm drevotriesková doska
- polypropylénové otočné kolieska o pr. 100 mm
- 1 koliesko so zámkom smeru jazdy
- ložná plocha dך: 2380×1100 mm
- výška náplne: 1610 mm
Parametre
| velikosť ôk | 530 x 260 mm |
| velikost vozikov orientačná veľkosť vozíka v mm pre rýchle porovnanie | 2500 x 1100 |
| hmotnosť | 104 kg |
| nosnosť | 600 kg |
| stohovacia nosnosť | 600 kg |
| zaťaženie podlahy | 600 kg |
| počet poschodí | 1 ks |
| stohovateľnosť | 3 ks |
| podjazdná výška | 150 mm |
| vonkajšia dĺžka | 2500 mm |
| vonkajšia hĺbka | 1150 mm |
| vonkajšia výška | 1800 mm |
| výška plošiny | 190 mm |
Video
bez DPH



















