Potravinárska plastová prepravka E-2, plná, 600 x 400 x 200 mm, farba červená
kód: 102673
8,20 € bez DPH
10,09 € s DPH

Doprava zadarmo
pri nákupe nad 100 € (bez DPH)
ks
Na sklade 47 ks
Pozrite si tento produkt v katalógu Emporo
V katalógu tento produkt nájdete na strane 182
Popis
Štandardné prepravky používané mäsovým priemyslom. Prepravky sú vyrobené z hygienicky neškodného polyetylénu HDPE, teplotne odolného v rozmedzí -30 ° C do + 60 ° C. Dodávame vo farbe červenej RAL2002.
Parametre
| farba | červená ![]() |
| konštrukčný materiál | polyetylén |
| rukoväte | otvorené |
| hmotnosť | 2 kg |
| nosnosť | 40 kg |
| stohovacia nosnosť | 500 kg |
| objem | 40 l |
| vonkajšia dĺžka | 600 mm |
| vonkajšia šírka | 400 mm |
| vonkajšia výška | 200 mm |




