Množstevná zľava
Viacúčelová plastová paleta 1200 x 800 mm, dierovaná, čierna, na ližinách
kód: 102547
59,80 € bez DPH
73,55 € s DPH
Cena pri nákupe viac kusov (bez DPH):
56,80 €
pre 5 ks a viac

Doprava zadarmo
pri nákupe nad 100 € (bez DPH)
ks
Na sklade 7 ks
Pozrite si tento produkt v katalógu Emporo
V katalógu tento produkt nájdete na strane 194
Popis
- vyrobené z kvalitného polyetylenového regranulátu (HD-PE-R), farba čierna
- na krajoch s lemom proti nežiadúcemu posunutiu tovaru na palete
- prázdne palety na nohách pre úsporu miesta je možné zasunúť do seba
- dodávame v prevedení na nohách alebo na ližinách
Parametre
| farba | čierna ![]() |
| materiál | HD-PE-R polyetylenový regranulát, PE s vysokou hustotou |
| povrch | dierovaný |
| prevedenie | na ližinách |
| hmotnosť | 17,3 kg |
| nosnosť dynamická | 1000 kg |
| nosnosť statická | 3000 kg |
| nosnosť v regálu | 0 kg |
| dĺžka | 1200 mm |
| šírka | 800 mm |
| výška | 166 mm |








