Množstevná zľava
Ľahká plastová paleta 800 x 600 mm, čierna, na nohách
kód: 102539
12,70 € bez DPH
15,62 € s DPH
Cena pri nákupe viac kusov (bez DPH):
11,40 €
pre 20 ks a viac

Doprava zadarmo
pri nákupe nad 100 € (bez DPH)
ks
Na sklade 244 ks
Pozrite si tento produkt v katalógu Emporo
V katalógu tento produkt nájdete na strane 194
Popis
- vyrobené z kvalitného polyetylenového regranulátu (HD-PE-R), farba čierna
- na krajoch s lemom proti nežiadúcemu posunutiu tovaru na palete
- prázdne palety na nohách pre úsporu miesta je možné zasunúť do seba
- dodávame v prevedení na nohách alebo na ližinách
- malá hmotnosť
- bezpečnostný lem 7 mm
Parametre
| farba | čierna ![]() |
| materiál | HD-PE-R polyetylenový regranulát, PE s vysokou hustotou |
| povrch | dierovaný |
| prevedenie | na nohách |
| hmotnosť | 3 kg |
| nosnosť dynamická | 250 kg |
| nosnosť statická | 500 kg |
| nosnosť v regálu | 0 kg |
| dĺžka | 800 mm |
| šírka | 600 mm |
| výška | 137 mm |








