Množstevná zľava
Veľký skladací prepravník z polyetylénu, dierované steny, 1200 x 1000 x 790 mm, na nohách
kód: 102520
340,00 € bez DPH
418,20 € s DPH
Cena pri nákupe viac kusov (bez DPH):
306,00 €
pre 6 ks a viac

Doprava zadarmo
pri nákupe nad 100 € (bez DPH)
ks
Na sklade 3 ks
Pozrite si tento produkt v katalógu Emporo
V katalógu tento produkt nájdete na strane 186
Popis
- prepravníky sú určené pre uskladnenie a prepravu balených a voľne ložených produktov
- prednosťou je úspora pri preprave a skladovaní prázdnych zložených prepravníkov
- po zložení majú výšku len 420 mm
- sú vyrobené z vysokotlakového polyetylénu HD-PE, odolného nárazom a atmosferickým podmienkám
- nie sú vhdodné pre skladovanie tekutin
- vhodné pro styk s potravinami
- štandartne vo farbe šedej
Steny a dno prepravníkov sú plné alebo dierované. Prepravníky dodávame v prevedení na štyroch nohách, kolieskach alebo na lyžinách na použitie v paletových regáloch. Prepravníky bez koliesok je možné i s vekom stohovať.
- steny a dno prepravníkov sú dierované
- steny sú skladacie aj odnímateľné
Parametre
| farba | šedá ![]() |
| podstavec | no nohách |
| prevedenie | dierované steny a dno |
| hmotnosť | 40 kg |
| nosnosť | 45 kg |
| stohovacia nosnosť | 3750 kg |
| objem | 700 l |
| vnútorná dĺžka | 1110 mm |
| vnútorna šírka | 910 mm |
| vnútorna výška | 610 mm |
| vonkajšia dĺžka | 1200 mm |
| vonkajšia šírka | 1000 mm |
| vonkajšia výška | 790 mm |
| výška v zloženom stave | 420 mm |












