Veľký skladací prepravník z polyetylénu, plné steny, 1200 x 800 x 1000 mm, na nohách

Popis
- prepravníky sú určené pre uskladnenie a prepravu balených a voľne ložených produktov
- prednosťou je úspora pri preprave a skladovaní prázdnych zložených prepravníkov
- po zložení majú výšku len 420 mm
- sú vyrobené z vysokotlakového polyetylénu HD-PE, odolného nárazom a atmosferickým podmienkám
- nie sú vhdodné pre skladovanie tekutin
- vhodné pro styk s potravinami
- štandartne vo farbe šedej
Steny a dno prepravníkov sú plné alebo dierované. Prepravníky dodávame v prevedení na štyroch nohách, kolieskach alebo na lyžinách na použitie v paletových regáloch. Prepravníky bez koliesok je možné i s vekom stohovať.
- steny a dno prepravníkov sú plné
- steny sú skladacie aj odnímateľné
Prepravníky sú určené pre uskladnenie a prepravu balených a voľne ložených produktov. Ich prednosťou je úspora pri preprave a skladovaní prázdnych zložených prepravníkov. Vyrobené z vysokotlakového polyetylénu, odolného nárazom a atmosferickým podmienkam. Steny a dno prepravníkov sú plné alebo dierované. Prepravníky dodávame v prevedení na štyroch nohách alebo na ližinách pre použitie v paletových regáloch. Prepravníky je možné i s vekom stohovať. Štandartne vo farbe šedej.
Parametre
| farba | šedá ![]() |
| podstavec | no nohách |
| prevedenie | plné steny a dno |
| hmotnosť | 40 kg |
| nosnosť | 750 kg |
| stohovacia nosnosť | 3750 kg |
| objem | 700 l |
| vnútorná dĺžka | 1110 mm |
| vnútorna šírka | 710 mm |
| vnútorna výška | 820 mm |
| vonkajšia dĺžka | 1200 mm |
| vonkajšia šírka | 800 mm |
| vonkajšia výška | 1000 mm |
| výška v zloženom stave | 420 mm |










