Veľký prepravník z polyetylénu, dierované steny, 1200 x 1000 x 1000 mm, na ližinách
kód: 102497
199,00 € bez DPH
244,77 € s DPH

Doprava zadarmo
pri nákupe nad 100 € (bez DPH)
ks
Na sklade 4 ks
Pozrite si tento produkt v katalógu Emporo
V katalógu tento produkt nájdete na strane 184
Popis
- ISO a EUR rozmery
- stohovatelné
- prepravníky sú určené pre uskladnenie a prepravu balených a voľne ložených produktov
- vhodné pro styk s potravinami
- nie sú vhdodné pre skladovanie tekutin
- optimalizované rozmery umožňujú maximálne využitie ložného priestoru prepravných prostriedkov a skladových priestorov
- prepravníky sú vyrobené z vysokotlakého polyetylénu HD-PE, odolného nárazom a atmosferickým podmienkám
Prepravníky dodávame v prevedení na štyroch nohách, na ližinách pre použitie v paletových regáloch alebo pojazdné na štyroch otočných kladkách (pr. 100 mm).
Prepravníky bez kolečiek ide i s víkom stohovať. Štandartne vo farbe šedej.
- steny a dno prepravníkov sú dierované
Parametre
| farba | šedá ![]() |
| podstavec | na ližinách |
| prevedenie | dierované steny a dno |
| hmotnosť | 47 kg |
| nosnosť | 500 kg |
| stohovacia nosnosť | 3750 kg |
| objem | 900 l |
| vnútorná dĺžka | 1110 mm |
| vnútorna šírka | 910 mm |
| vnútorna výška | 820 mm |
| vonkajšia dĺžka | 1200 mm |
| vonkajšia šírka | 1000 mm |
| vonkajšia výška | 1000 mm |




