Prepravka plastová Euro dierovaná, farba šedá, 600 x 400 x 320 mm
kód: 102387
15,10 € bez DPH
18,57 € s DPH

Doprava zadarmo
pri nákupe nad 100 € (bez DPH)
ks
Na sklade 29 ks
Pozrite si tento produkt v katalógu Emporo
V katalógu tento produkt nájdete na strane 183
Popis
Mriežkové dno a steny umožňujú nenútenú cirkuláciu vzduchu alebo odtok nežiadúcich tekutín, naviac v stohu je ihneď vidieť naplneniu prepravky. Modulový systém umožňuje jednoduchú stohovatelnosť prepraviek o rôznych rozmeroch. Vyrobené z polypropylénu odolného olejom, tukom a väčšine kyselín a liehom. Sú hygienicky nezávadné a ľahké k čisteniu. Dodávané v šedej farbe.
Parametre
| farba | šedá ![]() |
| rukoväte | otvorené |
| hmotnosť | 1,96 kg |
| vnútorná dĺžka | 570 mm |
| vnútorna šírka | 370 mm |
| vnútorna výška | 305 mm |
| vonkajšia dĺžka | 600 mm |
| vonkajšia šírka | 400 mm |
| vonkajšia výška | 320 mm |




