Prepravka plastová Euro s vekom, farba šedá, 600 x 400 x 90 mm
kód: 102347
23,10 € bez DPH
28,41 € s DPH

Doprava zadarmo
pri nákupe nad 100 € (bez DPH)
ks
Na sklade 56 ks
Popis
Vďaka hladkému dnu sú veľmi dobre prizpôsobené pohybu na valčekových tratiach a v gravitačných regáloch. Modulový systém umožňuje jednoduchú stohovatelnosť prepraviek o rôznych rozmeroch. Vyrobené z polypropylenu odolného olejom, tukom a väčšine kyselín a liehom. Dodávané v šedej farbe. Sklopné veká trvalo upevnené na dvoch pántoch a s jednoduchým zaklapovacím zámkom.
Parametre
| farba | šedá ![]() |
| rukoväte | zatvorené |
| objem | 15 l |
| vnútorná dĺžka | 570 mm |
| vnútorna šírka | 370 mm |
| vonkajšia dĺžka | 600 mm |
| vonkajšia šírka | 400 mm |
| vonkajšia výška | 90 mm |




