Prepravka plastová Euro s vekom, farba šedá, 400 x 300 x 185 mm
kód: 102331
18,50 € bez DPH
22,76 € s DPH

Doprava zadarmo
pri nákupe nad 100 € (bez DPH)
ks
Na sklade 152 ks
Pozrite si tento produkt v katalógu Emporo
V katalógu tento produkt nájdete na strane 178
Popis
Vďaka hladkému dnu sú veľmi dobre prizpôsobené pohybu na valčekových tratiach a v gravitačných regáloch. Modulový systém umožňuje jednoduchú stohovatelnosť prepraviek o rôznych rozmeroch. Vyrobené z polypropylenu odolného olejom, tukom a väčšine kyselín a liehom. Dodávané v šedej farbe. Sklopné veká trvalo upevnené na dvoch pántoch a s jednoduchým zaklapovacím zámkom.
Parametre
| farba | šedá ![]() |
| rukoväte | zatvorené |
| hmotnosť | 1,5 kg |
| objem | 15 l |
| vnútorná dĺžka | 370 mm |
| vnútorna šírka | 270 mm |
| vnútorna výška | 147 mm |
| vonkajšia dĺžka | 400 mm |
| vonkajšia šírka | 300 mm |
| vonkajšia výška | 185 mm |




