Prepravka plastová Euro, plná, farba šedá, 600 x 800 x 120 mm
kód: 102314
26,50 € bez DPH
32,60 € s DPH

Doprava zadarmo
pri nákupe nad 100 € (bez DPH)
ks
Na sklade 31 ks
Pozrite si tento produkt v katalógu Emporo
V katalógu tento produkt nájdete na strane 176
Popis
- modulový systém umožňuje jednoduchú stohovatelnosť prepraviek o rôznych rozmeroch
- plné steny a rukoväte na čelných stranách
- z polypropylenu odolného olejom, tukom a väčšine kyselín a liehom
- dodávané v šedej farbe.
- plné, zosilnené, rebrované dno
Parametre
| farba | šedá ![]() |
| rukoväte | zatvorené |
| hmotnosť | 3 kg |
| objem | 44,7 l |
| vnútorná dĺžka | 760 mm |
| vnútorna šírka | 560 mm |
| vnútorna výška | 105 mm |
| vonkajšia dĺžka | 800 mm |
| vonkajšia šírka | 600 mm |
| vonkajšia výška | 120 mm |






