Prepravka plastová Euro, plná, farba šedá, 600 x 400 x 170 mm
kód: 102309
12,20 € bez DPH
15,01 € s DPH

Doprava zadarmo
pri nákupe nad 100 € (bez DPH)
ks
Na sklade 71 ks
Pozrite si tento produkt v katalógu Emporo
V katalógu tento produkt nájdete na strane 176
Popis
- modulový systém umožňuje jednoduchú stohovatelnosť prepraviek o rôznych rozmeroch
- plné steny a rukoväte na čelných stranách
- z polypropylenu odolného olejom, tukom a väčšine kyselín a liehom
- dodávané v šedej farbe.
- plné, hladké dno
Parametre
| farba | šedá ![]() |
| rukoväte | otvorené |
| hmotnosť | 1,44 kg |
| objem | 34,8 l |
| vnútorná dĺžka | 570 mm |
| vnútorna šírka | 370 mm |
| vnútorna výška | 165 mm |
| vonkajšia dĺžka | 600 mm |
| vonkajšia šírka | 400 mm |
| vonkajšia výška | 170 mm |






