Stôl kancelársky v tvare 'L', podnožie 'C', farba tmavo šedá, pravé, š: 1800 x 1600 mm
kód: 102259

466,00 € bez DPH
573,18 € s DPH

Doprava zadarmo
pri nákupe nad 100 € (bez DPH)
ks
na zákazku (37 prac. dní)
Popis
- pracovná doska s hrúbkou 25 mm z kvalitnej drevotriesky s obojstranným melaminovým poťahom
- dosky sú ohranené 2 mm ABS páskami, ktoré ich chránia proti mechanickému i dynamickému poškodeniu
- podnožie v tvare „C“ s krycím panelom
- robustné kovové podnožie je lakované striebornou alebo bielou farbou
- krycí panel je vždy v rovnakom dekore ako pracovná doska, výška panelu je 320 mm
- jednotná výška stolov je 740 mm a hĺbka 800 mm
- rektifikačnými skrutkami je možné dorovnať nerovnosti až do 10 mm
Parametre
| farba | šedá, tmavá ![]() |
| farba konštrukce | strieborna matná RAL9006 ![]() |
| tvar | "L", pravý |
| hĺbka | 800 mm |
| hĺbka kratšej strany | 600 mm |
| šírka | 1800 mm |
| šírka kratšej strany | 1600 mm |
| výška | 740 mm |





















