Množstevná zľava
Pojazdná plošinka VARIOfit s plným rámom 1200 x 800 mm
kód: 102139
EAN: 4035694004139

380,00 € bez DPH
467,40 € s DPH
Cena pri nákupe viac kusov (bez DPH):
361,00 €
pre 3 - 9 ks
323,00 €
pre 10 ks a viac

Doprava zadarmo
pri nákupe nad 100 € (bez DPH)
ks
na zákazku (15 prac. dní)
Popis
- oceľový nosný rám zváraný zo spevnených dutých L-profilov, lakovaných práškovo v modrej farbe RAL5010
- uloženie pre guľovú hlavu, pre pákovú oj bez poistky
- ložná plocha z MDF dosky s dekorom
- 2 pevné kolieska, guličkové ložiská
- obruče zo šedej termoplastickej gumy, nešpiní podlahu
- výška 290 mm
- ocelové rohy s okami
- umožňujúcim až 4-násobné stohovanie, v nezaťaženom stave
Parametre
| ložná plocha d x š | 1200 x 800 mm |
| velikost vozikov orientačná veľkosť vozíka v mm pre rýchle porovnanie | 1200 x 800 |
| hmotnosť | 55 kg |
| nosnosť | 500 kg |
| počet poschodí | 1 ks |
| priemer kolieska | 200 mm |
| vnútorna výška | 290 mm |
| výška plošiny | 285 mm |
| výška stohovacie | 550 mm |





