Množstevná zľava
Pojazdná plošinka VARIOfit s rámom 1000 x 700 mm
kód: 102131
EAN: 4035694004108

291,00 € bez DPH
357,93 € s DPH
Cena pri nákupe viac kusov (bez DPH):
276,00 €
pre 3 - 9 ks
247,00 €
pre 10 ks a viac

Doprava zadarmo
pri nákupe nad 100 € (bez DPH)
ks
na zákazku (15 prac. dní)
Popis
- oceľový nosný rám zváraný zo spevnených dutých L-profilov, lakovaných práškovo v modrej farbe RAL5010
- uloženie pre guľovú hlavu, pre pákovú oj bez poistky
- ložná plocha z MDF dosky s dekorom
- 2 pevné kolieska, guličkové ložiská
- obruče zo šedej termoplastickej gumy, nešpiní podlahu
- plošinka s rámom zabraňujúcim spadnutie materiálu
- stohovacie rohy s okami
- až 4-násobné stohovanie, v nezaťaženom stave
Parametre
| ložná plocha d x š | 1000 x 700 mm |
| velikost vozikov orientačná veľkosť vozíka v mm pre rýchle porovnanie | 1000 x 700 |
| hmotnosť | 43 kg |
| nosnosť | 500 kg |
| počet poschodí | 1 ks |
| priemer kolieska | 200 mm |
| vnútorna výška | 290 mm |
| výška plošiny | 285 mm |
| výška stohovacie | 550 mm |





