Množstevná zľava
Vychystávací vozík VARIOfit, sklopné police, s plastovými prepravkami
kód: 102117
EAN: 4035694001107

313,00 € bez DPH
384,99 € s DPH
Cena pri nákupe viac kusov (bez DPH):
281,00 €
pre 3 ks a viac

Doprava zadarmo
pri nákupe nad 100 € (bez DPH)
ks
na zákazku (18 prac. dní)
Pozrite si tento produkt v katalógu Emporo
V katalógu tento produkt nájdete na strane 59
Popis
- nosný rám zvarený z oceľových profilov a trubiek, lakovaných práškovou farbou
- dve pevné a dve otočné kolieska na plastových ráfikoch s guličkovými ložiskami, obruče zo šedej termoplastické gumy, ktorá nešpiní podlahu
- otočné kolieska s centrálnou brzdou EasySTOP a ochranou nôh VARIOfit®
- dve police sklopné v uhle 15° a 30°
prevedenie polic: kovový rám v tvare L bez výplne- výška okraja 22 mm
- s tromi plastovými prepravkami, d x š x v: 600x400x220 mm
- ložné výšky: 220 / 670 / 1165 mm
- světlá výška: 230 / 275 mm (bez prepraviek: 425 / 470 mm)
Parametre
| farba | modrá RAL5010 ![]() |
| ložná plocha d x š | 610 x 410 mm |
| velikost vozikov orientačná veľkosť vozíka v mm pre rýchle porovnanie | 600 x 400 |
| nosnosť | 200 kg |
| nosnosť police pri rovnomerne rozloženom zaťažení po celej ploche police | 50 kg |
| počet poschodí | 3 ks |
| priemer kolieska | 125 mm |
| vonkajšia dĺžka | 815 mm |
| vonkajšia šírka | 455 mm |
| výška celkom | 1385 mm |
Varianty produktu
názov
kód
farba
výška celkom
cena/ks
bez DPH
bez DPH
dostupnosť
102114
modrá RAL5010


1185 mm
260,00 €
na zákazku (15 prac. dní)
102116
modrá RAL5010 / dekor dosky buk


1185 mm
285,00 €
na zákazku (15 prac. dní)









