Množstevná zľava
Vychystávací vozík VARIOfit, pevné police, výplne políc z dosky MDF
kód: 102110
EAN: 4035694001053

236,00 € bez DPH
290,28 € s DPH
Cena pri nákupe viac kusov (bez DPH):
212,00 €
pre 3 ks a viac

Doprava zadarmo
pri nákupe nad 100 € (bez DPH)
ks
Na sklade 3 ks
Pozrite si tento produkt v katalógu Emporo
V katalógu tento produkt nájdete na strane 59
Popis
- nosný rám zvarený z oceľových profilov a trubiek, lakovaných práškovou farbou
- dve pevné a dve otočné kolieska na plastových ráfikoch s guličkovými ložiskami, obruče zo šedej termoplastické gumy, ktorá nešpiní podlahu
- otočné kolieska s centrálnou brzdou EasySTOP a ochranou nôh VARIOfit®
prevedenie polic: kovový rám v tvare L s MDF doskou s bukovým dekorom
- výška okraja: 10 mm
- ložné výšky: 230 / 680 / 1175 mm
- světlá výška: 425 / 470 mm
Parametre
| farba | modrá RAL5010 / dekor dosky buk ![]() |
| ložná plocha d x š | 610 x 410 mm |
| velikost vozikov orientačná veľkosť vozíka v mm pre rýchle porovnanie | 600 x 400 |
| nosnosť | 200 kg |
| nosnosť police pri rovnomerne rozloženom zaťažení po celej ploche police | 50 kg |
| počet poschodí | 3 ks |
| priemer kolieska | 125 mm |
| vonkajšia dĺžka | 815 mm |
| vonkajšia šírka | 455 mm |
| výška celkom | 1185 mm |














