Vozík VARIOfit pre rozmerné tabule, 2080 x 880 mm, dvojstranný
kód: 102053
EAN: 4035694004818

1 169,00 € bez DPH
1 437,87 € s DPH
Cena pri nákupe viac kusov (bez DPH):
1 052,00 €
pre 3 ks a viac

Doprava zadarmo
pri nákupe nad 100 € (bez DPH)
ks
na zákazku (15 prac. dní)
Pozrite si tento produkt v katalógu Emporo
V katalógu tento produkt nájdete na strane 65
Popis
Robustný rám a oporná konštrukcia zvarená zo spevnených oceľových profilov, lakovaných práškovou modrou farbou RAL5010. Nosné a priliehajúce hrany s nalepenými gumovými profilmi. Dve pevné a dve otočné kladky s ochranou pre nohy a centrálnou brzdou EasySTOP ovládanou na bočnej a čelnej strane vozíka, na guľkových ložiskách, hliníkové ráfky, obruče z elastickej gumy.
Parametre
| ložná plocha d x š | 2080 x 880 mm |
| hmotnosť | 90 kg |
| nosnosť | 1200 kg |
| počet poschodí | 1 ks |
| hĺbka ložná | 270 mm |
| priemer kolieska | 200 mm |
| výška celkom | 1700 mm |
| výška rámu | 1300 mm |



