Množstevná zľava
Dopravní vozík pre tabule VARIOfit, 1200 x 800 mm, nosnosť 500 kg, bez oblúkov
kód: 102033
EAN: 4035694004870

376,00 € bez DPH
462,48 € s DPH
Cena pri nákupe viac kusov (bez DPH):
338,00 €
pre 3 ks a viac

Doprava zadarmo
pri nákupe nad 100 € (bez DPH)
ks
na zákazku (15 prac. dní)
Popis
Nosný rám zvarený z oceľových profilov, lakovaných práškovou modrou farbou RAL5010. Ložná plocha z dreva, prestaviteľné oporné oblúky z oceľových trubiek. Vozík je možné osadiť celkom až siedmymi oblúkmi o rôznej výške (príslušenstvo k objednaniu), minimálna svetlá vzdialenosť medzi oblúkmi 90 mm, v základnom prevedení bez oblúkov. Na čelnej hrane je umiestnený nábehový valček pre ľahšiu manipuláciu s tabuľami. Dve pevné a dve otočné kladky s brzdou a ochranou pre nohy, na valčekových ložiskách. Obruče zo šedej gumy, ktorá nešpiní podlahu.
Parametre
| ložná plocha d x š | 1200 x 800 mm |
| velikost vozikov orientačná veľkosť vozíka v mm pre rýchle porovnanie | 1200 x 800 |
| hmotnosť | 41,5 kg |
| nosnosť | 500 kg |
| počet poschodí | 1 ks |
| priemer kolieska | 200 mm |
| šírka celkom | 800 mm |
| vonkajšia dĺžka | 1307 mm |
| výška plošiny | 308 mm |









