Množstevná zľava
Oceľová rudla VARIOfit s klznými ližinami, nosnosť 250 kg, lopata 320 x 250 mm, kolieska z plnej gumy
kód: 101903
EAN: 4035694003675

132,00 € bez DPH
162,36 € s DPH
Cena pri nákupe viac kusov (bez DPH):
118,00 €
pre 3 ks a viac

Doprava zadarmo
pri nákupe nad 100 € (bez DPH)
ks
na zákazku (15 prac. dní)
Pozrite si tento produkt v katalógu Emporo
V katalógu tento produkt nájdete na strane 72
Popis
- stabilná, zvarovaná konštrukcia z oceľových trubiek
- lopata z robustného oceľového plechu
- lakované práškovou farbou s vysokou odolnosťou
- ergonomické rukoväte s ochranou dlane pred poranením
- s ohnutými priečnymi vzperami
- vymeniteľné plastové chrániče na kĺzavej časti trubiek
- obruče z plnej gumy 260x65 mm
- kolesá na špeciálnom plastovom disku s guličkovými ložiskami a krytom disku
Parametre
| farba | modrá RAL5010 ![]() |
| kolesá | plná guma |
| konštrukčný materiál | oceľ |
| lopata Š×H | 320 × 250 mm |
| hmotnosť | 19,5 kg |
| nosnosť | 250 kg |
| šírka | 550 mm |
| výška | 1310 mm |















