Množstevná zľava
Oceľová rudla VARIOfit, nosnosť 250 kg, lopata 320 x 250 mm, bantamové kolieska
kód: 101895
EAN: 4035694002623

119,00 € bez DPH
146,37 € s DPH
Cena pri nákupe viac kusov (bez DPH):
107,00 €
pre 3 ks a viac

Doprava zadarmo
pri nákupe nad 100 € (bez DPH)
ks
Na sklade 1 ks
Pozrite si tento produkt v katalógu Emporo
V katalógu tento produkt nájdete na strane 72
Popis
- stabilná, zvarovaná konštrukcia z oceľových trubiek
- lopata z robustného oceľového plechu
- lakované práškovou farbou s vysokou odolnosťou
- ergonomické rukoväte s ochranou dlane pred poranením
- s ohnutými priečnymi vzperami
- bantamové pneumatiky 260x85 mm
- kolesá na oceľovom disku s guličkovým ložiskom a krytom na disk
Parametre
| farba | modrá RAL5010 ![]() |
| kolesá | bantamové |
| konštrukčný materiál | oceľ |
| lopata Š×H | 320 × 250 mm |
| hmotnosť | 17 kg |
| nosnosť | 250 kg |
| šírka | 570 mm |
| výška | 1310 mm |
Dokumenty
názov











