Bantamové transportní kolečko, otočné s brzdou, čierna pneumatika, priemer 260 mm, nosnosť 200 kg
kód: 101857
EAN: 4021885009526
48,10 € bez DPH
59,16 € s DPH

Doprava zadarmo
pri nákupe nad 100 € (bez DPH)
ks
na zákazku (9 prac. dní)
Pozrite si tento produkt v katalógu Emporo
V katalógu tento produkt nájdete na strane 119
Popis
- vidlice sú vyrobené z oceľového pozinkovaného plechu
- pozinkovaná oceľová doštička s valčekovým ložiskom
- pneumatiky v čiernej farbe s pozdĺžnymi drážkami
- s dvojitou brzdou pojazdu a otáčenia, v otočnej hlave dvojradový guľkový veniec
Parametre
| prevedenie | otočné koliesko s brzdou |
| rozmery dosky | 175 x 175 mm |
| rozteč dier | 140 x 140 mm |
| upevnenie | doštička na štyri skrutky |
| nosnosť | 200 kg |
| priemer dier | 15 mm |
| priemer kolieska | 260 mm |
| stavebná výška | 295 mm |
| šírka obruče | 85 mm |



