Bantamové transportné koliesko, pevné, čierna pneumatika, priemer 260 mm, nosnosť 200 kg
kód: 101851
EAN: 4021885004903
32,00 € bez DPH
39,36 € s DPH

Doprava zadarmo
pri nákupe nad 100 € (bez DPH)
ks
na zákazku (9 prac. dní)
Pozrite si tento produkt v katalógu Emporo
V katalógu tento produkt nájdete na strane 119
Popis
- vidlice sú vyrobené z oceľového pozinkovaného plechu
- pozinkovaná oceľová doštička s valčekovým ložiskom
- pneumatiky v čiernej farbe s pozdĺžnymi drážkami
Parametre
| prevedenie | pevné koliesko |
| rozmery dosky | 230 x 125 mm |
| rozteč dier | 190 x 75 mm |
| upevnenie | doštička na štyri skrutky |
| nosnosť | 200 kg |
| priemer dier | 15 mm |
| priemer kolieska | 260 mm |
| stavebná výška | 295 mm |
| šírka obruče | 85 mm |



