Bantamové transportné koliesko, pevné, čierna pneumatika, priemer 200 mm, nosnosť 60 kg
kód: 101850
EAN: 4021885007683
20,80 € bez DPH
25,58 € s DPH

Doprava zadarmo
pri nákupe nad 100 € (bez DPH)
ks
na zákazku (9 prac. dní)
Pozrite si tento produkt v katalógu Emporo
V katalógu tento produkt nájdete na strane 119
Popis
- vidlice sú vyrobené z oceľového pozinkovaného plechu
- pozinkovaná oceľová doštička s valčekovým ložiskom
- pneumatiky v čiernej farbe s pozdĺžnymi drážkami
Parametre
| prevedenie | pevné koliesko |
| rozmery dosky | 135 x 105 mm |
| rozteč dier | 105 x 75 mm |
| upevnenie | doštička na štyri skrutky |
| nosnosť | 60 kg |
| priemer dier | 11 mm |
| priemer kolieska | 200 mm |
| stavebná výška | 235 mm |
| šírka obruče | 50 mm |



