Transportné koliesko, otočné, koliesko z bieleho plastu, priemer 150 mm, nosnosť 800 kg
kód: 101842
EAN: 4021885072865
93,70 € bez DPH
115,25 € s DPH

Doprava zadarmo
pri nákupe nad 100 € (bez DPH)
ks
na zákazku (9 prac. dní)
Pozrite si tento produkt v katalógu Emporo
V katalógu tento produkt nájdete na strane 118
Popis
Vidlice sú vyrobené zo zvarovaných oceľových dielov, všetko v pozinku. Kolieska z bieleho pevného plastu, guľkové ložiská.
V otočnej hlave je guľkový veniec.
Parametre
| materiál obruče | polyamid |
| prevedenie | otočné koliesko |
| rozmery dosky | 138 x 110 mm |
| rozteč dier | 105x75/80 mm |
| upevnenie | doštička na štyri skrutky |
| nosnosť | 800 kg |
| priemer dier | 11 mm |
| priemer kolieska | 150 mm |
| stavebná výška | 200 mm |
| šírka obruče | 48 mm |



