Transportné koliesko, otočné, koliesko z bieleho plastu, priemer 100 mm, nosnosť 400 kg
kód: 101840
EAN: 4021885072728
72,00 € bez DPH
88,56 € s DPH

Doprava zadarmo
pri nákupe nad 100 € (bez DPH)
ks
na zákazku (9 prac. dní)
Pozrite si tento produkt v katalógu Emporo
V katalógu tento produkt nájdete na strane 118
Popis
Vidlice sú vyrobené zo zvarovaných oceľových dielov, všetko v pozinku. Kolieska z bieleho pevného plastu, guľkové ložiská.
V otočnej hlave je guľkový veniec.
Parametre
| materiál obruče | polyamid |
| prevedenie | otočné koliesko |
| rozmery dosky | 138 x 110 mm |
| rozteč dier | 105x75/80 mm |
| upevnenie | doštička na štyri skrutky |
| nosnosť | 400 kg |
| priemer dier | 11 mm |
| priemer kolieska | 100 mm |
| stavebná výška | 145 mm |
| šírka obruče | 37 mm |



