Transportné koliesko, pevné, koliesko z bieleho plastu, priemer 250 mm, nosnosť 1500 kg
kód: 101838
EAN: 4021885150662
84,50 € bez DPH
103,94 € s DPH

Doprava zadarmo
pri nákupe nad 100 € (bez DPH)
ks
na zákazku (9 prac. dní)
Pozrite si tento produkt v katalógu Emporo
V katalógu tento produkt nájdete na strane 118
Popis
Vidlice sú vyrobené zo zvarovaných oceľových dielov, všetko v pozinku. Kolieska z bieleho pevného plastu, guľkové ložiská.
Parametre
| materiál obruče | polyamid |
| prevedenie | pevné koliesko |
| rozmery dosky | 138 x 110 mm |
| rozteč dier | 105x75/80 mm |
| upevnenie | doštička na štyri skrutky |
| nosnosť | 1500 kg |
| priemer kolieska | 250 mm |
| stavebná výška | 420 mm |
| šírka obruče | 60 mm |





