Transportné koliesko, pevné, koliesko z bieleho plastu, priemer 125 mm, nosnosť 550 kg
kód: 101835
EAN: 4021885072841
41,90 € bez DPH
51,54 € s DPH

Doprava zadarmo
pri nákupe nad 100 € (bez DPH)
ks
na zákazku (9 prac. dní)
Pozrite si tento produkt v katalógu Emporo
V katalógu tento produkt nájdete na strane 118
Popis
Vidlice sú vyrobené zo zvarovaných oceľových dielov, všetko v pozinku. Kolieska z bieleho pevného plastu, guľkové ložiská.
Parametre
| materiál obruče | polyamid |
| prevedenie | pevné koliesko |
| rozmery dosky | 138 x 110 mm |
| rozteč dier | 105x75/80 mm |
| upevnenie | doštička na štyri skrutky |
| nosnosť | 550 kg |
| priemer dier | 11 mm |
| priemer kolieska | 125 mm |
| stavebná výška | 170 mm |
| šírka obruče | 45 mm |



