Transportné koliesko, pevné, koliesko z bieleho plastu, priemer 85 mm, nosnosť 1200 kg
kód: 101833
EAN: 4021885083748
82,30 € bez DPH
101,23 € s DPH

Doprava zadarmo
pri nákupe nad 100 € (bez DPH)
ks
na zákazku (9 prac. dní)
Pozrite si tento produkt v katalógu Emporo
V katalógu tento produkt nájdete na strane 118
Popis
Vidlice sú vyrobené zo zvarovaných oceľových dielov, všetko v pozinku. Kolieska z bieleho pevného plastu, guľkové ložiská.
Parametre
| materiál obruče | polyamid |
| prevedenie | pevné koliesko |
| rozmery dosky | 190 x 75 mm |
| rozteč dier | 150 x 135 mm |
| upevnenie | doštička na štyri skrutky |
| nosnosť | 1200 kg |
| priemer dier | 16 mm |
| priemer kolieska | 85 mm |
| stavebná výška | 125 mm |
| šírka obruče | 85 mm |



